2 ve 3.Liglerde İlk İki Takımlar Üst Lige Alınıyor

2 ve 3.Liglerde İlk İki Takımlar Üst Lige Alınıyor

2 ve 3.Liglerde İlk İki Takımlar Üst Lige Alınıyor

TFF, 2 ve 3.Liglerde sezonu sonlandırma niyetinde... Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu, 2’nci ve 3’ncü Liglerin temsilcileri ile toplandı.

TFF’nin Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde yapılan toplantı devam ediyor. Toplantı sona erdiğinde ayrıntılı bilgileri paylaşmaya çalışacağız ancak ilk haberde şunu söylemek mümkün, 18 Temmuz’da başlaması ön görülen 2 ve 3.Liglerin iptal edildiğini söylemek mümkün.

Toplantıya, TFF adına Başkan ile birlikte 6 yönetici katıldı. 2’nci ve 3’ncü Ligler Kulüpler Birliği Başkanı Kırklarelispor Başkanı Volkan Can ile birlikte 8 Kulübün Başkanı da toplantıda yer aldılar. Edindiğimiz bilgilere göre 2 ve 3. Liglerde ilk iki sıradaki takımlar bir üst lige alındı. Diğer ayrıntıları da aktaracağız...

Toplantıya, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Mehmet Baykan, Başkan Vekili Erhan Kamışlı, Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ile birlikte, 2’nci ve 3’ncü Ligler Kulüpler Birliği Başkanı Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Bayrampaşa Başkanı Cengiz Günaydın, Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya, Cizrespor Başkanı Maruf Sevinç, Bandırmaspor Başkanı Göksel Karlahan, Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya ve Çatalcaspor Başkanı Hasan Gökçe katıldılar.

Toplantıda Bölgesel Amatör Lig konuşulmadı...

Haber:Ali Kemal Demir

1772 kez okundu | 30-06-2020 tarihinde yayınlandı.