Mustafa İduğ, Biz Tarafız ve Askf Başkan Adayımız Murat Keser'dir

Mustafa İduğ, Biz Tarafız ve Askf Başkan Adayımız Murat Keser'dir

Mustafa İduğ, Biz Tarafız ve Askf Başkan Adayımız Murat Keser'dir

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, İzmir ASKF Başkan Adayı Murat Keser ve Birlik başkanları ile heyetini makamında ağırladı

Bornova Belediye Başkanı Sayın Mustafa İduğ, İzmir'in diğer ilçe Futbol Birlik Başkanlarının da katıldığı toplantı ile İzmir ASKF Başkan Adaylarının Murat Keser olduğunu ve her ne olursa olsun kaç aday çıkarsa çıksın Sayın Murat Keser'in yanında olacaklarını belirtti.

Sözlerine Devam eden Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, "İzmir’de de Bornova’da da herkesin özgür iradesi ile heryere aday olmakta özgür olduğunu fakat İzmir ASKF Başkan Adaylığı konusunda şahsım ve Bornova Belediye başkanı olarak "TARAFIZ VE TARAFIMIZ DA MURAT KESER'DİR"dedi.

Toplantıya Bornova Belediyesi Spor Koordinatörü Ali Alanç katılım gösterirken, diğer yandan İzmir'in Gaziemir Futbol Kulüpler Birlik Başkanı M.Muammer Şentürk, Buca Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Kenan Polat, Bayraklı Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Başkanı Mesut Ceylan Yarımada Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Ogün Yılmaz,  Çiğli Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Osman Oflatçı, olmak üzere Altay Altyapı Futbol Koordinatörü Mahmut Gözüaçık, TFF Eski İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Gökovaspor Kulüp Başkanı Mehmet Uluçeşme, Bornova Yeşilova Yönetim Kurulu Üyesi Metin Küçükoğullarından, Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük ile yönetim kurulu üyesi Şefik Yılmaz ve Bayraklı Onur Gençlikspor Kulüp Başkanı Cüneyt Çelik katılarak desteklerini deklare ettiler.

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN-Ege Spor Life

257 kez okundu | 09-06-2020 tarihinde yayınlandı.